Yükleniyor...

Sümer Mah. 65. Sok. No:12 Merkezefendi/DENİZLİ

Kurumsal

Oytun Direksiyon

Denizli'de 2016 yılında kurulan Oytun Direksiyon, deneyim ve uzmanlığın getirdiği profesyonellik anlayışı ile çalışmaktadır. 

Oytun Direksiyon, bölgenin en iyi markası olma yolunda gün geçtikçe ilerleyişini sürdürmektedir. Değişen ve gelişen dünya standartlarına uyum sağlamış ve kaliteden asla ödün vermemiştir.Hizmet:
Emeğin maddeye şekil verişi müşteri tercihini güvene, müşteri güvenini kaliteli işçilikle 1 YIL garanti altına alıyoruz.
Güven:
Firmamız hidrolik direksiyonlarda meydana gelen yağ kaçırma, kaza sonucu eğilme ve teknik arızalarda çözüm bulabilmektedir.
Teknik Süreç:
Hidrolik direksiyon revizyon (tamir) süreci, revizyon edilmek üzere firmamıza geldiğinde ilk aşama olarak TEST cihazına bağlanır, arıza tespiti yapılır. Gerekli operasyonlardan geçtikten sonra montaj işlemi tamamlanır ve tekrar TEST cihazına bağlanır. Sonuç olumlu ise müşterimize teslim edilir.
Garanti:
Firmamız hidrolik direksiyon revizyon işlemini her türlü marka ve model için 1 garantili yapmaktadır. Garantimiz yapılan işin dışındaki hasarlardan mesul değildir.

Ana ilkemiz “koşulsuz müşteri memnuniyeti”dir. bu doğrultuda kalite ilkelerimizden asla taviz vermiyoruz. 

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.


Oytun Direksiyon